Преминете към съдържание
GigaDrinks.com форум

Berv

Members
  • Публикации

    17
  • Присъедил се на

  • Последно онлайн

Profile Information

  • Град:
    Sevlievo

Последно видят от:

Опцията за последните посетители е деактивирана и не се показва на други потребители.

Постиженията на Berv

Newbie

Newbie (1/14)

  1. Разбирам но не мисля че няма какво да се направи. Може да добавите на страницата на продукта място където клиентите които са го закупили да го оценят и да дадат мнение. Наскоро разбрах че имате система за оценяване на продукта тъй като е много "навряна". Коментара който се оставя също не се вижда от потребителите. Определено ще е добре за всички хората които са пробвали да могат да изкажат мнение и да е видно за всички. Под "колада" предполагам имаш на предвид "Пина Колада" ? Ако е така течността няма вкус нито на Ром нито на кокос нито на ананас. А освежаващият ефект е толкова силен че определено бие на Мента. п.п. Извинявам се знам как звуча отстрани.
  2. За пореден път се подлъгвам да взема да пробвам нещо ново и да се прецакам заради липса на информация. В описанието никъде не е описано че от течността има и ментов вкус и то доста силен при това. Има и други продукти с подобни описания които звучат като евтина телевизионна реклама вместо да предоставят нужна информация (като остри миризми). Интересно ми е има ли и други които се подвеждат от това или само аз съм не разбралият.
  3. Мерси за бързия отговор. Вече ще знам и за това съкращение.
  4. Взех си мело 3 изглежда добре но имам въпрос. Главите с които идва какви са? SS, Titan, ceramic ? Неможах да намеря информация а до колкото знам е важно за мода за да ползвам точните настройки.
  5. Да Мело 3 също изглежда хубав вариант. Да го разбирам ли последователността на Мело 1,2,3 означава по-нов модел ? Тоест по-усъвършенстван ?
  6. Здравейте отново. Започнах да забелязвам малки пукнатини по танка на vaporesso target mini-ти ми и реших че е време като цяло да го сменя заедно с испарителната глава с някой по - "вървежен" с който няма да имам проблеми при намиране на консумативи за подмяна. Трябва ми да става за инхалации и да не е обслужваем. Да знам че обслужваемите са препоръчани от повечето хора във форума но на мен лично не ми допада да се заигравам толкова. Заглеждам се по http://www.gigadrinks.com/product/6421/eleaf-melo-300-3-5ml-atomizer.html но пише че е най-добре да се използва в 100w до 300w а target mini-то е само 40w затова се загледах и по този http://www.gigadrinks.com/product/6340/eleaf-ijust-s-atomizr-black.html . Ако може да си кажете мнението или да предложите друг модел. п.с. (Възможно е да съм сбъркал някой друг термин но при новаците е така )
  7. Май май ще е нов изпарител в България няма части за guardian tanka на vaporesso. Sent from my XT1033 using Tapatalk
  8. Съмнява ме че ще ми помогне нкой газджия. Sent from my XT1033 using Tapatalk
  9. Пристигна този комплект гумички. За жалост и най-малката от тях е по-голяма от нужния размер. Ако някой знае за други модели моля дя сподели. Sent from my XT1033 using Tapatalk
  10. Пробвах го но пак не е приятно. Поръчах си комплекта дано да си пасне гумата. Sent from my XT1033 using Tapatalk
  11. За съжаление немога да открия нищо с което да измеря затова се нядявям тази снимка да е подходящ пример. Дори в момента без гумичка го ползвам и не тече но проблема е че дърпа въздух от там и по този начин по-малко тяга има при самата течност което пък допринася за по-малко пара и слаб вкус. Sent from my XT1033 using Tapatalk
  12. Долната част е но мисля че този комплект ще има поне една която да стане. А и някой от по големите също са тръгнали да изтъняват таке че този комплект най-вероятно ще ми свърши перфектна работа.
  13. Не и знам размера а в момента нямам достъп до линийка. Но съм сигурен че е най-малкия размер. Както викаш има вяриянти би ли ги споделил. Sent from my XT1033 using Tapatalk
  14. Нямам такива. Устройството е vaporesso target mini и от магазина от който го взех нямат такива. Помня че съм виждал такива гумички но не помня как се казваха точно и от къде мога да си взема. Sent from my XT1033 using Tapatalk
  15. Здравейте наскоро след като си почиствях устройството забелзах че ми липсва една малка гумичка. Като начинаещ даже не съм сигурен как им се казва (o rings ?). Ако някой може да ми каже от къде мога да намеря такива гумички че без нея нестава. Sent from my XT1033 using Tapatalk
×
×
  • Създай ново...