Преминете към съдържание
GigaDrinks.com форум

diyan

Members
  • Публикации

    12
  • Присъедил се на

  • Последно онлайн

  • Спечелени дни

    1

Публикации публикувано от diyan

  1. Незнам от къде си си я взел тази течност но 100% PG не става за изпаряване. Поръчай си течност от Gigadrinks, или посети техен магазин в твоят град ако има. Бързото загряване според мен е от течността.

  2. Аз лично бих ти препоръчал да ползваш глави на 1.0 ом. Не правят толкова пра но щом започваш с ел. цигарите от сега те ще ти допаднат повече + те не се затоплят толкова лесно. Твоята цигара с какви резервни глави е?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. Здравейте отново, благодаря на всички който се включиха в темата, и най вече на Димитър. Изпарителя вече работи идеално благодарение на него. Проблема беше че не беше с правилна намотка, и начина който слагах памука бе грешен. Сега работи идеално с Кантал 0.45, намотан на основа с диаметър 3мм и 7 витки. Изпарявам го на 40w и няма никакви проблеми, ни течове, ни гаден вкус.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. Здравейте,

    Продава се Kangertech Subox Mini-C Starter Kit (Subox Mini-C мод + Subtank Mini-C танк), кита прави добра пара, вкуса е добър, най-добър за инхалиране, и няма течове. Използван е около месец, при поръчка му сменям изпарителната главата с нова. Цена 50лв. и 18650 батерия (LG HG2 20A 3000mAh) + 10лв. Като предпочитам ако ще го взимате с батерията да е само за Бургас. Изпращам мода за страната с желан от вас куриер. За връзка тел. 0893588015 (Диян) или на ЛС.

     23163559_1958196917772937_170068465_n.jpg.3595bbabdd02e037a638a88307cc72b3.jpg

    23146067_1958196914439604_1875809084_n.jpg

    23201736_1958196911106271_996190579_n.jpg

  5. Привет колеги. Преди 1 седмица си закупих изпарителя Gemini RTA, но още от първия ден имам проблем с него. Мод-а с който го използвам е Subox Mini-C (50W). Направих го с включените в комплекта намотки (мода четеше 0.5 ohm) и имаше отвратителен вкус на метал и изгоряло, памука е Koh Gen Do. Правих, струвах, проблема не се разреши. Днес си взех готови намотки Clapton на 0.5 ohm (мода чете 0.25 ohm) и вкуса е малко по-добре, но пак се усеща вкус на метал, и почти никаква пара. Чудя се от какво може да е проблема и какво не правя правилно? Благодаря предварително!

×
×
  • Създай ново...