Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

• Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И мойте 50стотинки по темата. До сега ползвах базите на Инавера, да не са лоши, но винаги с който и да е аромат имах един остатъчен вкус не мога да го определя точно, но по скоро кисел.

Вече имам 200мл база забъркана GVape VPG и този вкус го няма, благодаря за хубавата база продължавайте в същия дух.

• 2 weeks later...

Имам едно въпросче по скоро предложение: дали е възможно базите да са в прозрачни шишенца?

Понеже си бъркам супичките в тези шишенца и ще е по лесно да виждам доколко са променили цвета си пък и мисля, че са по евтини от кафявите.

Никотина, респективно течностите са чувствителни към слънчева/силна светлина и заради това не съм срещал прозрачни бели шишета. Ако ли има такива, то не е сериозно - никотина си променя цвета, т.е. настъпват необратими промени дори в тъмни шишета, камо ли в прозрачни...

Малки не правя от няколко месеца защото точно ми хареса и свърши, но не мога да се съглася, че се вижда промяната в цвета при кафявото, но явно ще трябва да свикна като нямам избор.

Най важното е ,че базите ми харесват.

Скоро и аз ще се включа с мнение за няколко аромата и базичка от Митака. Правех основен ремонт и сватба, та половината хардуер, софтуер и даже и душата ми вече ги няма, останаха някъде из всичко изкъртено/изхвърлено. За радост успях да си спася Vamo-то и Lavatube-то с 1 Т2 и един друг карт с долна глава. Обаче вече си се завръщам :)

От известно време съм на Strawberry Milkshake 

и е страхотен

Аз също го намирам за уникален, само че като го вейпя в главата ми изплува веднага вкус на вафла "Куку-руку", но с вкус на ягода. Нали ги помните ония вафли от средата на 90-те.

Иначе Nana Cream  беше любов от пръв поглед. Уникален аромат. И двата ги изпарявам на събтанк

Gambit- не ми бие на нищо определено, но ми харесва много. Не толкова със събтанка, колкото с "die Erlkoenigin". С кралицата става уникален.

Miami Vice- Същата работа , с Кралицата ми харесва много. На 10% е може би една идея по наситен отколкото ми харесва. Следващия път ще пробвам с 8%.

Вкуса е нещо много ама много субективно и ничие мнение не трябва да се приема за чиста монета. Е ако 100 харесват нещо а 2ма не го харесват, то най вероятно аромата е добър.

Dragon's Blood - нещо не се разбрахме с тоя аромат. Не ми харесва, даже го мразя...гади ми се от него и не- не съм го оставил много концентриран. Чел съм тук във форума не 1 и 2 много позитивни мнения и не мога да си обесня, защо така и не мога да го понасям. Пробвах го и на 3 дена и на повече от месец зреене и не та не. Въпрос на вкус , казало кучето и си облизало ******* :)

Strawberry Cream ми зрее от месец но не съм го опитал даже, че имам още от "Милкшейка на мама" :) не искам да смесвам 2 Ягодови аромата и ще свърша първо единия, ще изпарявам нещо друго няколко дена преди да пробвам другия, за да го оценя пълноценно.

• 2 weeks later...

Да напиша и аз малко за ароматите,досега съм ползвал Трибека и М-Тайп,а днес барнах Гамбита .М-Тайпа малко не ми допадна ,но Трибеката една 100-ца си забърках и набързо замина -Супер е,Гамбита бях го опитал от deepblue и много ми хареса сега ще си го забъркам ,но със сигурност няма да го дочакам да узрее.

Само една забележка мога да направя-защо не намалите процентите за разреждане и да се вдигне цената за сметка на това-смисъл по-малко аромат да се слага в една стотица.

За съжаление не могат да се намалят процентите, защото са приготвени от вече готови концентрати, които не разреждаме. Просто американските концентрати са си такива...

И аз да дам моето НЕ-компетентно и скромно мнение. Пробвах база g-vipe 18мг. с аромат tribeca. Е няма такъв кеф. Мисля следващото да е база 12мг. със аромат strawberry milkshake и четейки коментарите на хората се надявам да не сбъркам.

П.п. Въпреки, че досега несъм опитвал не тютюнев аромат.

Колко трябва да озрее ароматите?

Минимум седмица,желателно е месец.Ако бързаш,може и един ден  :D .Аз ги пробвам на втория ден,ако съм забъркал някой нов бъркоч,че нямам търпение да видя кво се е получило.