Jump to content
GigaDrinks.com форум

По колко мл. изпарявате месечно?

Recommended Posts

Bj7bL2.jpg[/img]

Ето какво пише на етикета. Дори базите на домакина са 60%pg и 40%vg

100мл. базов разтвор за електронни цигари.

Без аромат. Съдържание на никотин 3.6%.

Съотношение: 60% PG / 40% VG.

Всички суровини използвани за направата на продуктите с марка "G-Vape" са с фармацевтично качество и чистота над 99.5% за растителния глицерин и над 99.9% за пропилен гликола и никотина!

Произведен в България от Гига Трейд БГ ЕООД - GigaDrinks.com.

Edited by gnedialkoff

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Един съвет,ако усетите,че ви боли главата по-често,намалете никотина !Аз имах подобен проблем.Пуших по около 100 мл. на месец,6-ца и усещах замайване и главоболие.Сега съм на около 2мг никотин и долу-горе същото количество и нямам повече проблем.

Аз като спрях цигарите и спря да ме боли главата. Сега пак започва леко да ме наболява и мисля да сваля никотина от 18мг направо на 9мг. Все пак никотиновият глад преминава за 48часа. Другото е навик, а с електрониката пушаци да искаш ;)

От скоро си взимам pg 36-та на домакина. По мека е и не дере според мен. Та нея я разреждам в глицерин ( с него се сдобих благодарение на стар приятел от софарма, чист за анализ) около 30 мл рг към 100 мл вг(глицерин). Това е около 6-7-8 мг никотин , незнам но на мен ми допада. Относно твоя въпрос, всичко е много относително и да на инавера някак си е по остра. Смъкни малко никотина. Увеличиш ли вг течноста става по-гъста и от моя опит би трябвало и да увеличиш и аромата за овкусяване.

Малииии какво съм написал.... Имах в предвид,че за 100 мл. база изсползвам 30 мл пг и 70 вг което си е 70\30 база.

Изпарявам почти 5-ти месец вече и средно изпарявам по около 100 мл (+/- 10 мл) Започнах с 18 мг, но рязко паднах на 12, след като една вечер от мерак да си пробвам мех. мод прекалих явно с никотина и цяла вечер ми се въртя главата и повръщах доста ... :D 

• 3 weeks later...

Мдаааа, гадно си е да прекали човек да препуши с ел. цигара, случвало ми се е един, два пъти при експериментиране... до повръщане не съм стигал, ама става едно такова гадно на стомаха...

• 2 weeks later...

аз пуша от 3 години и половина електронна,през повечето време бях с т2 ка след това виви нова,там 100мл ме оправяха за месец 18мл никотин,сега от скоро с субтанк мини взех 6мл никотин от гигата-но ми идва силна и разреждам с 0 около 4 я правя,но милилитрите  много вървят по 2-3 карта на ден.По проста сметка 12 мл на ден по 30 дни=360мл на месец.

Много вярно...аз ако изпарявах само на Лемо2 сигурно щях да прекарвам по едно 700мл на месец. Със събтанка пак е малко малко по икономично.

• 3 months later...

Около 400мл. прекарвам на месец, 6 мг. никотин, основно с клонинг KS RTA Holy Land Mods. След него, нищо друго не поглеждам, имам вече четири броя и маса резервни части. Оставих си и две Pico-s за пробване на аромати. Всичко друго раздадох на познати, почти безвъзмездно, само и само да ги приобщя. На 11.03.2016г., правя пет години без отрова! :)

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...