Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

Колеги дали си заслужава да тествам Elaf GS Air-M , за сега съм с EMOV MEGA ? Извинявам се , ако се повтаря темата но не намерих такава!

С Вамо V 7 съм.

Edited by jovanoty

Ами според мен си заслужава, най-малкото за предполагаемо по-добрите глави. Не съм изпарявал с EMOV или изпарители ползващи същите глави, но с Air-M-a съм от седмица и съм повече от доволен от представянето му. За сега съм с обикновената глава с памук и кантал, тея дни ще пробвам и с памук и никел ;) Изпарявам до 17вата на преса - http://www.gigadrinks.com/product/6004/wismec-presa-tc40w.html и е екстра. 

Точно казано-ДОБЛИЖАВА се до събтанка.Прави впечатление че има сериозен процеп за въздух,но отвора в централния пин на главата  не е като при събомните изпарители-значително по- малък е.Но от Emov Mega...ще е по добър :smoke2:

Ами да, не става за инхалиране, но май прави еднакво пара като Субтанка :P  а не става защото просто не е толкова въздушна дръпката, но на мен това конкретно не ми пречи, мога да си инхалирам и с полу налапан мундщук ;) 

Днеска едни 3мл с никеловата глава на 300*С идеално представяне. На по-малко градуси прави значително по-малко пара. Изпараявам с чисто VG на GVAPE и аромат към 20%. 

• 1 month later...

Добър вечер. От седмица съм с този изпарител и много ми харесва, но последните два дни бълбука и тече. Явно проблемът е в мен. Ако имате идеи, споделете къде греша! Благодаря ви!

На колко вата изпаряваш? До сега не съм имал проблем с течове или бълбукано, изпарявам между 14W-17W с обикновена глава с памук 1.2ома. Също така с какво съотношение ПГ-ВГ пушеш? Аз съм с чист глицерин

Леко съм объркал горе, имах в предвид 1.2ома

Edited by Tino

Ако трябва - намали малко никотина и вдигни ватовете на 15-17. Възможно е мощността да не е достатъчна, за да се изпари необходимото количество входяща течност.

KSD Bou 30w, изпарител Eleaf Gs Air-M

Аз съм със същата конфигурация мод и изпарител, също от седмица. Първите 3 дни имах същия проблем, течността която ползвам е на G-Vape VPG  12mg, с добавен от мен VG  до съотношение PG 30% - VG 70% . Пробвах от 8 W  до 13-14 W.... голямо давене, кашляне, теч и силно загряваше изпарителя. Пробвах със стандартно VPG 60% - 40% същата картинка, да не кажа и по-зле. Смених изпарителната глава с такава от 1.2 ома с органичен памук, мода на 10 W  и... всички ядове изчезнаха , удоволствието от изпаряването се върна  :cool3: ! Дано съм била полезна, успех  :thumbsup: !

Аз съм много доволен от изпарителя, който стана основен изпарител на почти всички служители ;) Но може да пробваш и от новите глави на Кангер за Emow изпарителя с памук ;) отзвите са повече от добри :)

Аз съм много доволен от изпарителя, който стана основен изпарител на почти всички служители ;) Но може да пробваш и от новите глави на Кангер за Emow изпарителя с памук ;) отзвите са повече от добри :)

Може би ще пробвам тези нови глави на кангер с памук , а след нова година да тествам Eleaf GS Air-M. Надявам се в петък 18,12,15 да ги има в магазина до сити център в София. 

Колеги взех 1 глава с памук за моето VAMO v7 с картомайзер GeniTank Mega работи много добре 1 ден  е вечерта като тръгнаха едни течове гаргорене не разбрах какво стана никога май не съм имам гаргорене с предишните глави не разбрах защо така се получава. Сега се чудя ако пак си взема такава глава да ен се получи същото нещо! Някой дали знае или предполага от какво може да се получи това?

Иначе наистина е по добре и като вкус и като пара. Утре ще поръчам по един приятел да ми купи, но се чудя дали да си вземе глава с памук или от старите.

Колеги взех 1 глава с памук за моето VAMO v7 с картомайзер GeniTank Mega работи много добре 1 ден е вечерта като тръгнаха едни течове гаргорене не разбрах какво стана никога май не съм имам гаргорене с предишните глави не разбрах защо така се получава. Сега се чудя ако пак си взема такава глава да ен се получи същото нещо! Някой дали знае или предполага от какво може да се получи това?

Иначе наистина е по добре и като вкус и като пара. Утре ще поръчам по един приятел да ми купи, но се чудя дали да си вземе глава с памук или от старите.

С главоте от силикатен фитил нямам проблем откъм течове. Но ми дават изгорял вкус. Не би трябвало да имаш течове, това значи,че губиш налягане. Провери и претегни всичко.

С главоте от силикатен фитил нямам проблем откъм течове. Но ми дават изгорял вкус. Не би трябвало да имаш течове, това значи,че губиш налягане. Провери и претегни всичко.

Сложих главата с памук на emov mega и е пак същото все едно ври течността и гаргори, сложих си старата глава и си работи нормално май нещо съм я прецакал главата знам ли !