Jump to content
GigaDrinks.com форум

Картомайзер Vision Vivi Mini Nova 2.0мл

Recommended Posts

• Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Като гледам ще го уморите колегата dingila. Той да не е балон  :P

Ами издишването...  :excl:

Да попитам и аз един леко заоблен въпрос:

Отскоро имам виви и реших да му почистя дрипката, и с изненада установих, че онова силиконовото нещо вътре се движи свободно. Та въпросът ми е има ли значение къде ще стои - в долния, в горния край или по-средата на дрипката? 

...

Отскоро имам виви и реших да му почистя дрипката, и с изненада установих, че онова силиконовото нещо вътре се движи свободно. Та въпросът ми е има ли значение къде ще стои - в долния, в горния край или по-средата на дрипката? 

Аз го държа в долния. Като беше горе се случваше да дръпна конденз.

Като гледам ще го уморите колегата dingila. Той да не е балон  :P

Ами издишването...  :excl:

Командата е "Дишай, Напъвай, Дишай"

А дишането включва вдишване и издишване. Но ако нещо обърка, ще издишва изотзадзе. :wOOt3:

Ще оцелее той, ама да развинти детайла. :D

Благодаря за информацията  :thumbup3:

Командата е "Дишай, Напъвай, Дишай"

А дишането включва вдишване и издишване. Но ако нещо обърка, ще издишва изотзадзе. :wOOt3:

Ще оцелее той, ама да развинти детайла. :D

ВЕрно бре, забравил съм да забележа липсата на В-то пред "дишай" :D

Е, моята дрипка на Виви-то също има силиконов ринг по средата както е при почти всички дрипки, но не ми се движи нагоре-надолу. По средата на дрипа е и не може да се мести.

Е, моята дрипка на Виви-то също има силиконов ринг по средата както е при почти всички дрипки, но не ми се движи нагоре-надолу. По средата на дрипа е и не може да се мести.

Сигурен ли си, че не може да се мести?

Като ми дойде вивито (преди това не бях виждал виви на живо) силиконовата джаджичка също беше по средата на дрипката и карах така няколко дни. След което реших да си измия дрипката и за по-бързо след измиването навих една салфетка и пъхнах в дрипката да подсуша. Резултата беше изпадане на джаджичката от дрипката и така разбрах, че това е една силиконова тръбичка отрязана в долния край и заоблена в горния (нещо подобно на връх на химикал) и пъхната в дрипката. От там ми дойде и питането има ли аджеба значение къде ще стои тази тръбичка ;)

Между другото пробвах и този начин: Easter Egg found in our Vivi Novas (не съм чел цялата тема, а само първите 2-3 поста). Но нямаше разлика или ако съм усетил някаква е била по-скоро Плацебо ефект, защото и без това не съм имал проблеми с виви-то или дрипката. Може би това би помогнало ако се сложи дрип различен от оригиналния.

Към момента с това се изчерпва скромния ми опит с виви-то. Скромен, главно защото виви-то отказва да ми прави проблеми, за да почна да го ръчкам  B)

:cheers3:

Edited by Mitazi

Някой да му са се 'разрошвали' фитилите? При мен на едната глава се бяха раздърпали и след опит да махна отделените конци, излезнаха всички от намотката...Това след миене и преди драй бърн стана.... R.I.P.,  само на три месеца беше :thumbsup:

Сега предлагам сделка, давам 1 или 2 глави недокоснати, но не работещи като хората, срещу пренавиване на една :-)

Edited by Людо

И рошав да е фитила, няма проблем. Даже ще се напоява по-добре. Помоли някой колега от Пловдив да ти я пренавие. Няма нужда да си даваш другите две B)

Edited by unr3al

Някой да му са се 'разрошвали' фитилите? При мен на едната глава се бяха раздърпали и след опит да махна отделените конци, излезнаха всички от намотката...Това след миене и преди драй бърн стана.... R.I.P.,  само на три месеца беше :thumbsup:

Сега предлагам сделка, давам 1 или 2 глави недокоснати, но не работещи като хората, срещу пренавиване на една :-)

A какво ще кажеш да пием по кафе и да навием една глава с Нихром ???Ей така....заради спорта?

Edited by batko32

A какво ще кажеш да пием по кафе и да навием една глава с Нихром ???Ей така....заради спорта?

Завиждам, че нямам такива колеги в моето градче :majesty2:

Като знам колко време ми отне да дойда първия път...Че и забравих да ти покажа 'куците' бройки.

А за 'рошавото', не се изразих правилно май, направо се отделяха къси влакънца от отделните връвчици. За пръв път ми се случва

Завиждам, че нямам такива колеги в моето градче :majesty2:

Е...аз дължа услуга на Людо.

Преди време ми даде негова развалена батерия.2 часа по-късно си бачкаше като нова.Аз пък я подарих на друг начинаещ вейпър.В последствие той пък започна да пазарува от Гига....и така :) Гледаме да се занимаваме.

П.П.

Ако не съм "измел " останалите резервни чаркове ще ти пратя една.Ще измислим как.

Edited by batko32

Да си призная, от Гигата пазаря от Април месец, като направих 2-ри опит за вейпване :-) успешен засега. Предишния беше преди две-три години някъде със 510-ки от хевъна ама неуспешен. Мирно и кротко си чакам да заредят каквото съм намислил и не си правя експерименти, малко 'консерва' си падам в това отношение.

Имам си  'ватени' кангери за всеки случай, пък и 510 атомайзери се търкалят наоколо за екстремни ситуации ако се предадат 2-те читави глави ненадейно.

Здравейте,добри хора.От вчера и аз съм с мини виви вижън  ,а  батерията ми е USB  pass-through 1100 mAн.Но след няколко  дърпания протече ,а иначе има пара ,удар , вкус.Избърсах теча и  скоро пак  забълбука и протече.Днес пак така .От прочетеното по-горе  разбирам ,че батерията ми е неподходяща и питам  ако си взема Twist ще свърши ли тази мъка?И простете моето невежество!