Jump to content
GigaDrinks.com форум

Vivi Nova МЕНТАК

mad-max
 Share

Recommended Posts

Ето ви един пример за ментета. Проблема на клиентите може да бъде подвеждаща картинка в интернет. Лични аз за да си начеша крастата отидох на място да си закупя менте. Интересен ми беше подходът на продавача. Правих се на идиот "-Това дето е прозрачното отгоре какво се прави" "- А конецът дето е вътре дърпа ли се !!? Не!!! А ааааа разбрах на принципа на кандилото работи " и все в тези релси мина разговорът. Даже получих обяснение ...ще цитирам по памет

- Вие не разбирате. Още е рано . Аз съм единствен вносител на eGO и Vivi Nova. Обучен съм в чужбина.....даже там имахме модел....ей това "показва ми Т2" го имаме на макет.....разрязано и в детайли......да знаят клиентите как работи .

-а как работи ? "подпитвам невинно"

-Е как много е просто бе...това е на принципа на кандилото "явно трябва да го изуча този принцип" сипваш масло от шишето "и идиота налива в една грешна ЦЕ4 от бозата" после обръщаш на долу с главата да се намокри конеца.

"питам този конец вълнен ли е ?"

-Не е вълнен...това е специално влакно

-!?!?! "и гледам тъпо"

_ ами от стъкловлакно....не се топи ....не гори "май и не гасне според мен ".......нова технология

И т.н и т.н около час издържах.

Викам -а това в кутийката какво се прави ?

-Ааааа това е най-доброто взимаш и правиш много пара и си номер едно

-Ами дай тогава едно да го видя

и те така ей го на....направо грешна задача

5522495B.jpg

5522496L.jpg

5522497P.jpg

5522499I.jpg

5522500c.jpg

5522502U.jpg

5522505F.jpg

5522506k.jpg

5522508l.jpg

Сами си правете изводите.....

Супер е! Откаде да си купя и аз???

Хе хе хеееее. Базикате се вий. Цели 12 лева прежалих .

П.П.

забравих да кажа. И трите глави са 2,8 Ом-а....... ай пуши сега с нормална батерия biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Незнам ама аз в последно време много съм намалил волтовете, малко да ми се разработи 2.8 глава и отива от 4.2 на 3.7 волта, въпроса сега е - въпреки(или заради? :lol: ) принципа на кандилото :blink: как се държи :rolleyes:

.....

И т.н и т.н около час издържах.

............

12 лева за един час интерактивно шоу си е направо без пари!

Пък и с бонус - картомайзер-ключодържател, идеална реплика...

Хората за масаж плащат повече....

Давай адреса да се изкефят и други..:D

Батко,

Предложи на собственика на магазина да изпрати Продавача на следващата среща у Филибето, да направи демонстрация, под предлог че ще има поне десетина сигурни клиентии и вероятно още толкова любопитни от страната...

Edited by Stoevmobile

Батко, Уважемият Продавач вейпър ли е ?

В повечето магазинчета в София продавача е колега, дето изпарява яко, наред с опашката от клиенти...

Продавача е видимо "Кибик" Изпарява само парите получени от заблудени клиенти.

Важно за колегите....продава Е-Хелт в опаковки на Деканг "оригинални" Хангсен "оригинални" и ФА...не можах да си купя 50мл . Не ми достигнаха парите , че в името на прееба***то купих

батерия eGO CE4+ЦЕ4+зарядно+адаптер 220в+ течност "но нейм" за 30 лева.......

едно Хоригинално Виви "давало много пАра ...виж снимките" за 12 лева

Течност Деканк "по опаковка" за 3 лева 10мл "били на промоция"

Течност Хангсен "по опаковка" за 4 лева 10мл

течност ФА "по опаковка" за 4 лева 10мл

Картомайзер Т2 "по найлонче" за 4 лева

Картомайзер ЦЕ2. ....ужас....нещо като ЦЕ4 в Редукс изпълнение за 7 лева

И.....джобните ги привърших над 60 лева за идиотщини. За тези пари единственото което върши работа е зарядното за еГо и адаптера за 220 волта......ми то почти на далавера съм бе tongue.gif

На кутията на главите за карт Т2 от магазина също пише SGS, така че съм озадачен...

Не се озадачавай колега. Поръчай повече от 2000броя и ако искаш Епъл ще пише ;)

За хардуера разбирам(а дали?) ама за сокчетата как се престраши? Аз освен от известните ни сайтове и от магазинчето в наше село, което зарежда от тук - не смея от друго място :)

ПП Не че не съм ама винаги съм съжалявал след това :(

Edited by gigafive