Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

здравейте колеги,да помоля за малко помощ.Днес получих този карта,проблема с него е че като налея течност и го  стегна нормално ,мода ми не го разпознава.След като го развия два три оборота тогава проработва.Някаква идея как да остраня този проблем.Благодаря 

http://www.gigadrinks.com/product/6029/izparitel-eleaf-gs-tank.html   за този изпарител става въпрос

Edited by svetal

мода е kanger subox,мисля че плюсовият пин на изпарителя мърда.За съжаление нямам друг мод да пробвам.Не знам дали се изразих правилно когато е стегната тубата за основата ,мода не го разпознава,след разхлабването започва да го разпознава като го определя като 1,3 ома .Страх ме е че обаче при това разхлабване ще протича течност

Edited by svetal

изрежи една шайбичка да речем от вътрешна гума на колело колкото е диаметъра на изпарителя и като затегнеш ще има макло разтояние което не е завъртяно докрай и трябва да не ти мърда и да е ок иначе се продават и готови ама нз от къде 

Това ми прилича на окъсяване на главата някъде вътре и като го разхлабиш малко да се оправя. Несъм виждал този изпарител наживо, но на снимката ми се вижда, че над главата има изолатор. Провери да не е разместен, или скъсан и от там да е проблема. С друга глава пак ли е същото положение?

пробвах и с друга глава и с друга батерия,странно се държи този карт:)Ако затегнеш добре тубата към основата ,за да тръгне трябва да разхлабиш завиването към мода и обратно ако затегнеш към мода трябва да разхлабиш тубата.