Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

Проверих... Като е сложена както трябва пада на 0.11 - тези готови намотки всичките ли ги мерят от края да знам да не си купувам. За да стане 0,25 стърчи 3-4 мм извън основата.

Имате ли предложения за някакви прилични билдове?  Честно казано очаквах повечко пара. Първо пробвах с два клаптрона лично производство / две усукани жички кантал на 0.32мм :D / стана 0,45 ома. Снощи се пробвах и 4 обикновени  - стана 0,4. Вкус има, течове няма, сухи дръпки - не, но количеството пара нещо не ме вдъхновява. На топтанка с една мижава намотчица изкарва повече.

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пробвай двойна намотка със кантал 0.4 или 0.45 - сърцевина с диаметър 3мм и 6-7 витки.

Ако взимаш готови намотки от типа на клаптъна, гледай да са обявени 0.5 - примерно Eleaf. Готовите до 0.3 ома ги препоръчвам по-скоро за единични намотки, защото винаги има някакви разминавания и ако паднеш под 0.15 ома общо съпротивление вече е опасно за мода.

• 5 months later...
On 5/29/2016 at 6:21 PM, Димитър said:

Тоя го направи да изглежда като разходка па парка... 

Всъщност е много лесно ( правил съм си ) !
Този палячо ( от клипчето ) спрях да го гледам след като на едно клипче каза/показа, че на "Griffin 25 plus" памуците се тъпчат в тясните дупчици ( от 80W нагоре всичко има вкус на "cotton"  ! ( знам, че има "vape shop " , но е бос за мен )
Всъщост просто се пускат по дълги и се оставят да легнат вътре !

Edited by Nikolay

• 4 years later...
On 5/29/2016 at 1:09 PM, hamardin said:

Ако си решил да пробваш клептан койл ти препоръчвам фюзет клептан доста по ефективен и по добре работещ е  :victory:

+1 :victory: