Jump to content
GigaDrinks.com форум

Sigelei Telescope #13 Mechanical mod

Recommended Posts

Здравейте,

преди около 2 месеца си взех мод от тук http://www.gigadrinks.com/product/4808/sigelei-telescope-13-mechanical-mod.html. Всичко супер, обаче се появи проблем. Пружинката на копчето малко по малко умря и сега е малко като жена от един специфичен етнос, родила 8 деца естествено (разбирайте играе свободно копчето в дупката). Опитах се да го разглобя, но е капсулован самия бутон. Някакви предложения как да го оправя(отворя) или сменя, ако го има като аксесоар?

Чакай сега, това е механика, как така е капсулован бутона ?

Иначе, мисля че Хари имаше някога такъв, но и да няма - може със сигурност да помогне.

Ей калпазан......не ме топкай в соса.  :wOOt3:

Никога механика. Верно , че е Сигелей...ама при мен имаше само от първите версии /даже първи бройки  в БГ/

Жоре, няма ли начин да се подмени пружинката вътре ?

Здравейте,

преди около 2 месеца си взех мод от тук http://www.gigadrinks.com/product/4808/sigelei-telescope-13-mechanical-mod.html. Всичко супер, обаче се появи проблем. Пружинката на копчето малко по малко умря и сега е малко като жена от един специфичен етнос, родила 8 деца естествено (разбирайте играе свободно копчето в дупката). Опитах се да го разглобя, но е капсулован самия бутон. Някакви предложения как да го оправя(отворя) или сменя, ако го има като аксесоар?

В София ли си или в друг град

Кърджали, Северна Гърция/Турция :D Пробвах в последните няколко дена няколко подхода, вкл. да изпиля отдолу, но не поддава, за да мога да стигна до пружинката. Идея някаква? Сега съм с някакъв Smok Bolt, та държим фронта. Имах някога и Lavatube Chrome, ама явно жената я е хвърлила.

Митко, все още седи работещ най-най-първият Сигелей З-макс дошъл в БГ. За което мога отново да благодаря на Димитър /, че ми го предостави и на Васко , че ги внесе / . Ма туй прегоряла ракия да му се не види.   :) Имам и най-най-първият Сигелей В-макс влезнал в БГ. Факт е , че с Ненко-pioneer306   го разколачихме на съставни части още преди да разберем дали работи.......заради идеята пък и щото да видим какво има вътре .

Отново в отлично здраве като изключим 3 смени на екранчето поради падане от 25.........после 10 метра  :wOOt3:

Жоре дай некакъв адрес да ти пратя една механика. 3-та година я подмятам /подмятам е силна дума щот вчера я намерих из рафта/.

ЕДИТ!!

Ако се не лъжа  GP paps.  ама.....толкоз отдавна я имам , че съм и забравил името.

8927745I.jpg

8927747u.jpg

Ако ти харесва...твой е.