Jump to content
GigaDrinks.com форум

Eleaf ijust S starter kit

Recommended Posts

Купих си eleaf ijust S обаче го изпуснах и ми се счупи стъклото и си купих ново обаче като го сложа се маха лесно не е като предното като го натисна 5 пъти да се включи. Включва се,но като задържа копчето да пуша то пресветка

Има вероятност от удара да са се разместили поновете на изпарителя или мода. Мисля, че това примигване означава, че не прави контакт с изпарителя и индикира, че няма нищо закачено за батерията. Ако не можеш да го оправиш, може да го изпратиш и ще го погледнем - пусни го до офис на Еконт Пловдив Брезовско шосе, за Гига Трейд БГ ЕООД, тел. 0896 657 243. Напиши на листче към пратката едно-две изречения със симптомите, за да не се чудят колегите, какъв е проблема. :) 

Стъклото е наред, но понеже пръстените най-вероятно са били омазани с течност и ти се струва, че е хлабаво - разглоби изпарителя, измий го добре с вода, подсуши го и след това сложи стъклото. Ще видиш, че ще влезе значително по-трудно. Не забравяй да махнеш главата, когато го миеш, защото ако я намокриш с вода, после много трудно ще я оправиш.

5 бързи премигвания са показание за заминал мосфет на изхода /отчита късо/+ един резистор + още един чип който сравнява съпротивлението. Няма го в упътванията ни при жълтурите нито другаде. .

Лекият вариант е ако просто пинът се е набил и е окъсил. Тежкият.....по-горе го описах.

• 4 years later...
On 10/22/2017 at 11:16 AM, Viliwe said:

Купих си eleaf ijust S обаче го изпуснах и ми се счупи стъклото и си купих ново обаче като го сложа се маха лесно не е като предното като го натисна 5 пъти да се включи. Включва се,но като задържа копчето да пуша то пресветка

Колега, как са уплътненията ?