Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

Бях в склада на "GigaDrinks" ( както казах на 11-ти май ) с "shade" на "FA" ( но нямаха концентрат там от където го взех, нито в другият им магазин и взех готова течност ). Пробвах и от двете готови течности ... на "FA" и на "GigaDrinks", не усетих никаква разлика във вкуса ( вкуса и на двете беше много добър и точно такъв, какъвто го помня ... на "shade" ) ! Остава въпроса ( поне за мен ) ... защо с различните концентрати на "FA" и "G-vape" ( с една и съща база, никотин и проценти овкусител ) вкуса е съвсем различен ! Намерих си аромати в пъти по-добри от "shade" и едвали някога ще си взема отново, но просто казах, че ще пиша в темата ... и ето на ! :)

Edited by Nikolay

Виж това с различните концентрати......и аз не го разбирам. Знам , че ако забъркам Шейд в 18мг/мл и после го сваляне до 3мг е по-добър /според моите вкусове/ ако го напрява директно на 3мг/мл. Нямам грам представа защо въпреки , че не от вчера забърквам.

Благодаря , че сподели в темата за пробите.

Намерил си аромати КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ В ПЪТИ ПОВЕЧЕ  от  SHADE , което е добре за теб , но няма как да са по добри от него просто са ДРУГИ АРОМАТИ !

На 13.05.2018 г. at 11:29, Nikolay написа:

Бях в склада на "GigaDrinks" ( както казах на 11-ти май ) с "shade" на "FA" ( но нямаха концентрат там от където го взех, нито в другият им магазин и взех готова течност ). Пробвах и от двете готови течности ... на "FA" и на "GigaDrinks", не усетих никаква разлика във вкуса ( вкуса и на двете беше много добър и точно такъв, какъвто го помня ... на "shade" ) ! Остава въпроса ( поне за мен ) ... защо с различните концентрати на "FA" и "G-vape" ( с една и съща база, никотин и проценти овкусител ) вкуса е съвсем различен ! Намерих си аромати в пъти по-добри от "shade" и едвали някога ще си взема отново, но просто казах, че ще пиша в темата ... и ето на ! :)

Както ти казах - когато си правил опитите, нашия аромат беше тепърва пуснат в обръщение и няма как да правиш съпоставка с готова течност или друг микс правен от теб преди това, защото разликата в отлежаването е осезаема. Няма да се връщам назад в темата да търся точните дни на отлежаване, но ми се върти нещо от около 10-15 - за толкова време няма как да се получи.

На 5/13/2018 at 11:29, Nikolay написа:

Намерих си аромати в пъти по-добри от "shade" и едвали някога ще си взема отново, но просто казах, че ще пиша в темата ... и ето на ! :)

Колега сподели тези по-добрите аромати ако не е тайна.

Миналата седмица за първи път пробвах от shade , както казват повечето от първата дръпка разбираш дали е твоя аромат. Да съм сигурен дръпнах един изпарител на бързо :D уникален е наистина и се заредих със половин литър директно, дори мисля да сипя и останaлите към половинка като стане готов коктейл, soho,camelus

На една седмица забъркан и почна да се усеща аромата, на 18мг 5% :cheers:

Почвам наред ! :) По-добрите аромати за мен, не се предлагат в GigaDrinks и не знам дали е редно да ги пиша тук  (  на "vampire vape" и "big mouth" лично ми пиши, ще ти ги кажа като имена) ... следващият mad-max ( нищо против колегите ) ... предполагам си взимаш PG никотин което е нормално ! Пример: 10 шотчета x18 mg никотин PG + Shade е напълно нормално и разбираемо да се смесят много по-добре ( и двете са PG ) ... не обичам такива сравнения, но да смесваш вода и олио е едно, да смесваш вода и оцет е друго ! Знам как е най-добре да се смесват ( аромат в чисто VG може и след година да се смеси :) ). Признах си като пич, че готовата течност на G-vape Shade e същата като на FA ( ароматите са друга работа ).Преди няколко дена исках да взема и "Soho", но нямаха, че  и там не знам какво става. ( в магазина на ВИХВП ... ще ида до склада някой ден ). До скоро колеги.

Edited by Nikolay

Vampire Vape ще имаме и ние. Колко са по-добри - въпрос на вкус е, иначе ползват за миксовете същите производители, които ползваме ние, като разликата е рецептите. В случая е по-уместно да се каже, че на теб ти харесват повече, а не че са по-добри, защото малко се изкривява разбирането, че едва ли не са по-качествени. :) А Пинкмен и Хайзенберг пък със сигурност не са по-качествени (или по-скоро по-малко вредни), защото използват оцветители за ХВП, които не се знае до каква степен влияят при изпаряване, но със сигурност не се препоръчват за ползване във вейп течности. Поради тази причина и смятаме ароматите на Вампайър Вейп да бъдат без вложени такива, като това се дава като опция от самия производител и смятаме да се възползваме от нея. При всички положения обаче, не ти ги препоръчвам да ги купуваш от нас, защото пак ще има приказки, че не са същите, при положение, че ще бъдат отново разфасовани от нас, нищо че ще имаме сертификат от ВП в сайта им, че сме им официални представители. :D

• 7 months later...

Здравейте колеги! Не съм влизал от бая време във форума и забелязвам някои промени... Затова директно ще питам! Търся Шейд и Дезърт шип, обаче няма. Да не би продуктите на ФА да се спират от продажба? Сред продуктите на G-вейп гледам че има със същите имена, но това на ФА ли са оригиналните аромати или нещо друго? Какво става с ФА?

Edited by Kayfun

И аз се бях зачудил, че ми предстои пазаруване на аромати, ама май преди време почнаха да ги пазарят на едро и разливат в собствени опаковки. Май цялата линия The Italian way е такава.

Пише това - Уважаеми клиенти, уведомяваме ви, че постепенно продуктите от тази категория ще бъдат спрени от продажба! Алтернативите им може да намерите в категорията "G-Vape", подкатегория "Flavors - The Italian Way"! Ама какво значи "алтернативите"? Оригинални аромати на ФА или собствени заместители от GV?

• 2 years later...

Айде пак, след 2г...:D Понеже от горе-долу толкова не съм пушил ни Шейд, ни кораба, а вчера си ги взех и двата (на Флевър Арт са). Шейда 2-3%. А Дезърта по колко слагате и за колко втасва (0.6мг, 30PG/70VG? 

Edited by Kayfun
допълнение