Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

Здравейте,

Какво ви е мнението за 5-цата доста негатив прочетох за 4-кaта, но няма много мнения за този . Има ли проблеми със течове , намотки...  няма да е оригинал ще взимам клонинг. Аз до сега повече от година ползвам v3 мини , но ако ще сменям изпарителя ще е със друг кайфун 100% 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , Димитър 
Ако имахте налични сигурно щях да поръчам 5-та до сега. Прочетох за 5-цата, че имал по големи отвори за въздуха и било повече като инхалиране отколкото като аналогови цигари ? Този новия изглежда доста плътен, няма проблеми със течове , само малкия обем като изпаряване по стегната и плътна дръпка или ? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За новия не знам нищо от личен опит (освен това, което говорят по ревютата в интернет), понеже все още го нямаме. 5-цата е доста стар вече и честно казано едва ли ще го зареждаме повече. Но, да, за 5-цата казват, че е с по-свободна дръпка, въпкреки че по-скоро го докарва до ограничен инхалатор при най-големия отвор на въздуха. Даже за него пуснаха специални ограничители, които допълнително стесняват въздуховодите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го зареждате ли новия Lite скоро? От това което прочетох и изгледах мисля да го взема, въпреки че още нe e ясно и не е излезнала доказана фирма за репликата. Hякой друг със мнениe или бъркам нещо?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си YFTK Lite 2019 - 2ml, 22mm  клонката за мене тва си е уникален изпарител, не че съм ползвал други освен kayfun 3mini. Ho засега след един танк няма течове, не мокри , има разлика разлика във вкуса и парата oт 3mini, остава само да не ми черни памука тва ще е изпарителя. Bъздуха се регулира от супер много въздух до супер стегната дръпка, екстра е    :yahoo:

Редактирано от нов вайпър

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове