Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

Здравейте,имам въпрос относно тези бутилки с базова течност и по точно нужно ли дропърите да са така злобно набити?От 10 бутилки пристигнали днес 8 бяха брутално спекли,първо с малка отверка отвсякъде,после същото и с по-голяма за да се отворят,докато при шишенцата с аромати дропъра се вади с поглед.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям. И аз съм се чудил защо тези бази са така запечатани и защо шишенцата станаха толкова твърди сякаш не бива да ги изпразваме? boby с острието на ножа дропърите излизат по-лесно.

Редактирано от opensource

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За едни и същи шишета ли става въпрос? Има разлика в технологичния процес по затваряне при ароматите и базите и предполагам, че от там се получава това - най-вероятно едната машина удря по-силно дропърите, но може да има и други причини. Ще направим проверка и ще видим от къде идват разликите. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С острата страна на ножа издърпвам дропърите, става за секунда. Предварително накисвам шишенцата в топла вода за да се разводни съдържанието (особено ако са глицериновата база) и така ги изпразвам за да няма остатък. Моят въпрос е, норматив ли има за поставяне на дропър на никотиновите шотове? 

Редактирано от haiku

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове