Jump to content
GigaDrinks.com форум

Ремонт на електронни цигари (батерии, електроники и др.)

Recommended Posts

Здравейте. Имам проблем с мод WISMEC PREDATOR 228. По една или друга причина спря да се зарежда а батериите си работят. Екрана също се е завъртя на обратно. Мога ли някъде да го занеса да го оправят

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Екрана не е проблем - вижте в опътването как беше настройката за завъртането. Зареждането обаче е проблем и може да има много причини за него. Трябва да влезе в сервиз, за да се диагностицира и ще се разбере, дали може да се ремонтира. В София имаме 3 магазина - погледнете ги на картата и вижте, кой Ви е удобен. Може да го оставите на място, като колегите ще го препратят към Пловдив. Другия вариант е да го изпратите директно до нас с Еконт - за фирма Гига Трейд БГ ЕООД, гр. Пловдив, офис Еконт Брезовско шосе, тел. 0896657243.

• 1 month later...

Здравейте, исках да ви попитам нещо за моят вейп Geekvape aegis legend! Та въпросът е, че ми изписва battery low protection.Дали ви е познат проблема, дали може да се оправи и съответно на каква цена?

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

Здравейте, 

използвам Aspire Tigon .. така де,  не го бях ползвал известно време и днес опитах да го подкарам, но без успех. При натискане на бутона, лампичката засветва, но устройството не нагрява, какъв може да е проблема и дали може да се поправи? 

Благодаря предварително! 

• 5 months later...