Jump to content
GigaDrinks.com форум

V.Thru/ Vmate на VooPoo

Recommended Posts

Здравейте !
Искам да попитам набързо за мнение за въпросните устройства и може би наличнсот ( виждам че Vmate го има в комплект с Drag X ) .
Като цяло искам да взема на  един авер нещо като за начинаещ , спря аналоговите но навика .... та съм го надъхал за Елктронна 
пробвал е само Joyetech AIO от мен горе долу му хареса а в момента се мъчи с някакви еднодневки , а моят AIO от не използване здаде та не мога да му помогна  .
Тези два модела ми хващат окото така да се каже поне по това което чета и гледам а виждам че им зареждате PODs  , и другото е че искам да го пратя на място където може да си взема всичко течнсоти , консумативи и т.н.т .

Edited by ALIEN

Здравей!
Странно е, но Voopoo не предлагат VMate подчето отделно и го има само в комплекта с Драг-а. Скоро очакваме V.Thru подовете обаче, които може би ще са по-добрия вариант понеже предлагат някаква базова настройка на мощността, а ползват същите контейнери. В този ценови диапазон обаче се намира и Caliburn G, от който имаме само положителни отзиви към момента и честно казано ми е трудно да дам съвет. 

Ако обаче финансовата част и размера на устройството не са проблем, и търсите нещо наистина качествено, което да си заслужава инвестицията и да върши работа, моя съвет е да погледнете Innokin Kroma Z. Устройството е насочено предимно към MTL изпаряващи, но върши работа и за хора, които предпочитат ихналиране, като разбира се въздуха не е толкова свободен, колкото е при системите, които са насочени изцяло към DL.