Преминете към съдържание
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

Публикувано преди

Здравейте!

Може ли да споделите, колко точно са големи запалките Clipper Metal и Clipper Piezo? Като големите или малките са? Ако са малки, имат ли големи варианти? Модела с камъчето има ли възможност за замята му с ново? И последно: изцяло ли са от метал?

Благодаря!

Публикувано на

Здравей,
без да мога да говоря в сантиметри (утре ще ги измерим и тях) - по-високи са с около 1-2см от нормалния пластмасов Клипер. Изцяло метални са (не са с пластмасово вътрешно тяло), а модела с камъчето има възможност за заманя с ново.

Публикувано на

Хм!?

Малкия Клипер с колелцето е 65 мм висок, а големия е 75 мм без колелцето!

От тази сметка излиза, че Металния ще е около 90 мм, следователно по-голям и от големия!

Благодаря!

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега за да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на тази тема

×   Поставено като форматиран текст.   Поставете вместо това като обикновен текст

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Вашата връзка е вградена автоматично.   Показване като връзка вместо това

×   Вашето предишно съдържание е възстановено.   Изчистване на редактора

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Зарежда се...
×
×
  • Създай ново...