Jump to content
GigaDrinks.com форум

Бихте ли закупили такава течност?  

28 members have voted

1. 1. Бихте ли закупили такава течност?

Recommended Posts

Митак, ето това ще отвее всичката конкуренция ти казвам: http://electronicdoobie.com/amsterdam-thc-eliquid/ Направо останах изумен какво виждам. А сега си кажете кой би си взел такова нещо? Аз лично бих го пробвал без да се замисля.

Преди време имаше едни дизайнерски хапчета, които уж бяха позволени за продажба, но в последствие се оказваше, че не е баш така, а отделно се говореше за голям натиск от разни групировки, че се подбивал пазара на наркотиците. Та тия които се занимаваха с подобни неща са имали бая проблеми от всички страни. В общи линии не ми се експериментира... :D

Заради такива неща като този продукт хората могат да останат с много погрешно впечатление за Е-пушачите.Ще почнат да ни викат "наркомани" и без това все още ни гледат странно камоли ако се провъзгласи че има течности с дрога.Ако искате да става вноса на течности по тегав или да забранят изпаряването в БГ гласувайте с ДА аз НЕ желая да ме гледат като наркоман или да ме наричат такъв.

От един мой клиент чувам ,че в Израел си слагат в картовете + течността и по-една капка масло от канабис ама като искат да се друсат да го правят но не по този начин! :angry:

Edited by toniteh

Заради такива неща като този продукт хората могат да останат с много погрешно впечатление за Е-пушачите.Ще почнат да ни викат "наркомани" и без това все още ни гледат странно камоли ако се провъзгласи че има течности с дрога.Ако искате да става вноса на течности по тегав или да забранят изпаряването в БГ гласувайте с ДА аз НЕ желая да ме гледат като наркоман или да ме наричат такъв.

От един мой клиент чувам ,че в Израел си слагат в картовете + течността и по-една капка масло от канабис ама като искат да се друсат да го правят но не по този начин! :angry:

Абе и да не се случи описания сценарии, стига само да се спомене на някой журналя, че има такива и ходи обяснявай, че нямаш сестра. А иначе идеята ми беше по-скоро бъзик, а исках да видя мнението и на другите. И не искам да изпадам в подробности дали марихуаната е наркотик или не. Щото никотина е по-вреден, ама айде.

Абе и да не се случи описания сценарии, стига само да се спомене на някой журналя, че има такива и ходи обяснявай, че нямаш сестра. А иначе идеята ми беше по-скоро бъзик, а исках да видя мнението и на другите. И не искам да изпадам в подробности дали марихуаната е наркотик или не. Щото никотина е по-вреден, ама айде.

Обоснови се - с какво никотина е по-вреден от марихуаната?

Само да не се почне с аргументите, че древните елини си лекували зъб с това... днес има зъболекари :)

Обоснови се - с какво никотина е по-вреден от марихуаната?

Само да не се почне с аргументите, че древните елини си лекували зъб с това... днес има зъболекари :)

С това, че е пристрастяващ агент. С това, че е токсичен. С това, че може да доведе до смърт при свръхдозиране. С марихуана свръхдоза не е постигана, доколкото знам. Но все пак никотина и има свойте вредни страни.

В каква доза е смъртоносен никотина?

А кои психотропни ефекти като марихуаната има, уповайщи, дезориентиращи, халюциногенни?

И как пък никой не се е предозирал с тази марихуана, много лек този "чай" :)

ПП:Значи пак има световен заговор, нарочно са я включили в групата на наркотиците, само за да направят мръсно на тийнейджъри и други "групи" репресирани ;)

В ново изследване екип шведски учени съобщават,

че са получили убедителни доказателства в подкрепа на предположението, че честото използване на трева може да увреди ДНК на клетките по водещ до развитието на някои форми на рак.

До този извод изследователите са достигнали благодарение на използването на усъвършенствани хроматографски и спектрографски методи, чрез които е анализирано изменението на ДНК под влиянието на активните съставки на канабиса в лабораторни условия.

Установено е, че в тревата се съдържат до 50% повече от най-опасните и канцерогенни химични съединения, които влизат в състава на тютюневия дим като полицикличните ароматни въглеводороди нафтален, бензантрацен и бензопирин.
Според получените данни, увреждащият ефект върху белия дроб от изпушването на 3-4 цигари с канабис се равнява на изпушването на около 20 тютюневи цигари дневно.

Източник: http://www.scientistlive.com/European-Science-News/Genetics/Cannabis_alters_human_DNA,_genetics/22656/

Edited by Topper

Аз по принцип визирах THC само в темата... то и разтопени пластмаси и силикони от нагревателя се вдишват, ама... както и да е де. Съгласен съм че по 3-4 тревици дневно ще ми съсипят живота, ама пък едва ли ще ти пука тогава. А и ако пафкам по толкова коз, хич няма ми е до нищо в живота.

Аз по принцип визирах THC само в темата... то и разтопени пластмаси и силикони от нагревателя се вдишват, ама... както и да е де. Съгласен съм че по 3-4 тревици дневно ще ми съсипят живота, ама пък едва ли ще ти пука тогава. А и ако пафкам по толкова коз, хич няма ми е до нищо в живота.

...

Аха - като диазепам против разстройство (пак се осираш, ама хич не ти пука :) )

• 4 weeks later...

Минах на електронни заради отказване на тютюнопушенето, не толкова заради по-ниските разходи за сокчета вместо за цигари или пък заради търсене на нови тръпки... :)

Ще се радвам, ако не след дълго успея да махна и електронните... :rolleyes:

Добре дошъл в лагера :)

Със сигурност ще махнеш тютюневите за срок от 2 дни до 2 седмици.

Нищо не ти пречи след това плавно да сваляш концетрацията на никотин и без стрес и проблеми да ги спреш.

Успех !

Минах на електронни заради отказване на тютюнопушенето, не толкова заради по-ниските разходи за сокчета вместо за цигари или пък заради търсене на нови тръпки... :)

Ще се радвам, ако не след дълго успея да махна и електронните... :rolleyes:

Аналоговите лесно ще ги замениш с електронните, ама електронните трудно ще ги откажеш. Хем са по-безвредни, хем са и приятни :)

Както правилно съветва Topper, сваляй плавно и търпеливо концентрацията на никотин в разтворите. Пък после ще му мислиш. Не вдигай прекалено високо летвата. Успех!

• 3 weeks later...

Абсолютно съм съгласен с BlackAdder, темата да бъде закрита поради посочената от него причина.

Преди седмица отново имаше репортаж по новините за прословутото русенско магазинче, в което продавали течности уж с нулево съдържание на никотин (на етикета), а при изследване се установило, че си има никотин. Това го каза някаква инспекторка май от Агенцията по безопасност на храните или Регионална здравна инспекция.

Сега остана някой неграмотен и беден на сюжети журналист да извърти нещата и да се изцепи, че освен, че изпаряваме бог знае какво, еди колко си процента от изпарителите искат да ползват течности с канабинол.

• 8 years later...

Всички сте страшно заблудени!! Да се радвам или да плача, нз,но мненията,които имате за КОНОПА,освен че са BULLSH1T , до едно са Ви втълпени,както Ви е втълпено ,че Живота НЕ Е ЖИВОТ,ако нямате проблеми, сори,но за мен сте пълни олигофрени.. с Лъжливи  схеми, Лъжат Ви на смени,с добре изградени системи още от малки ни учат кви да бъдем като големи?!?!? Като кучета дресират ни,да бъдем раздвоени,Кога БЪЛГАРИ СА БИЛИ ТОЛКОВА РАЗЕДИНЕНИ?!?!? на 25..От Нерви косата побеле ми.. Добре че от 12 години пуша мара,иначе до са да бях Изгубил сяква вяра,поредния клиент на Гробара,не ми се става,зелена е кръвта течаща в моите вени,Окото е като Светофара,

ич ми 

неее ...недей гледа,че от ушите излиза пара, наивността прави хората тъпи и озлобени... А ОТ КОНОПЕНИ НИШКИ СЕ ПРАВЯТ НАЙ-ЗДРАВИТЕ КОРАБНИ ВЪЖЕТА,ДРЕХИ (гащи,тениски, сутиени)

усещам,вече сте озадачени.. 

мненията Ви отново биват променени,

а уж бяхте решени, плановете ми не създават,а решават проблеми,Хората ХВАНАТИ В капан,ЩЕ БЪДАТ ОСВОБОДЕНИ! С НОВО МИСЛЕНЕ СНАБДЕНИ,НИВАТА ТРУДНИ ВЕЧЕ СА ПРЕВъРТЕНИ

ЗЛИТЕ ПЛАНОВЕ НА ЗЛИТЕ СИЛИ биват  осуетени, на парчета надробени,земи Сата (Satan)земи,мислите ми са събрани,не са разпилени,Аз съм войн ,който иска ,да види Илюминатите,и техните Ложи -Унищожени,не забравени,а заличени!!

ИЗРЕЧЕНИТЕ Думи..  СА ГОЛАТА Истина,а ИСТИНАТА Е  Сила, ЧУЛИ ,НЕДОЧУЛИ,няма втори ,като моите поеми... съдържат римата убийствена, която на акули чупи скули,основите  на познанието ,добре  изградени, щом искаш,си го зееемиии,щом това ти е желанието, ПоВярвай сиии,щом някой конско  ми чете ,знам ,че иска от целта, да ме отдалечи, няма кво да ме спре,да променя мисленето тии!! САТА ГЛЕДАТ ТЪПО ЩОТ ЛЮБАКА ПОБЕДИИИ,  ПЕСНИТЕ МИ БУТАТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ СХЕМИ, ДОРИ НЕОДОБРЕНИ, ОСТАВАТ НАЙ-ДОБРИИИ,ДО ИСТИНАТА НАЙ-ДОБЛИЖЕНИ, ВСИЧКИ ЧУЖДИ ПОСТИЖЕНИЯ ОТ МЕН СА  ПОДОБРЕНИ,И НЕ,НЕ МЕ ВЛЕЧЕ,ДА ИЗПОЛЗВАМ ХОДОВЕ ЗАБРАНЕНИ,ПРАВЯ ЧИСТКА НА КРЕТЕНИ ,ОТ КОИТО СМЕ ЗАОБИКОЛЕНИ,КРАЙНИ ВРЕМЕ Е И МОИТЕ НУЖДИ ДА БЪДАТ ЗАДОВОЛЕНИ!

и Не ..те не включват гоненето на Покемони,със смартфоони  ,от които умствените  параметри са понижени, ...не ме кефи идеята ,да сме тайно следени, като кретени,водим битки едни с други да, и то ожесточени,ВРЕМЕ Е ЗА ПРОМЕНИ! Време е Сата,ти и злите,да бъдете от Власт свалени,на клада изгорени

Дори и най-хитрите ,биват надхитрени, ЕДИНСТВЕНИ, МОИТЕ песни НЯМА КАК ДА БЪДАТ СПРеНИ,ВСИЧКИ ГИ СЛУШАТ,ЯКО СА ЗАРАЗЕНИИИИ

И Това АКО НЕ е Добре... 

САТА И КОМПАНИЯТА СА РАЗЯРЕНИ

ОПРЕДЕЛЕНИ КАТО ПОБЕДЕНИ

ОЧИТЕ  СТАВАТ КРЪВ ЧЕРВЕНИ

скоро ще бъдат обезглавени,на клада ИЗГОРЕНИ!

Влезте и прочетете, освен ,ако са не го разберете, че Марихуаната помага на човек същността си да открие,както помогна и на мен,а какво открихте Вие...?!  знам едно мече ,дето е готово, всеки един от вас да затрие,ако пред него споменете,с лошо конопа,има да Ви бие,да ви бие,докато тази тъпа мисъл от главата ви не се избие,изтрие,истината нали знаете ,умело от нас, от зли хора се крие, ИСТИНАТА ЗА СИЛАТА ,КОЯТО  ВСЕКИ ИМА,А НЕ, С КОЯТО ЩЕ СЕ СДОБИЕ! СИЛАТА КОЯТО НА МЕН ДОЙДЕ МИ,СИЛАТА КОЯТО  ПРИТЕЖАВАТЕ И ВИЕ,НУЖНО Е САМО ДА БЪДЕТЕ ПРОСВЕТЛЕНИИ!

ПОВРЕДЕНИ ИЛИ ПОДОБРЕНИ

В БИТКИ СЪС САМИТЕ НАС КАЛЕНИ,ОТ ПЕСНИТЕ  СТЕ УДИВЕНИ,И ОТ НАЧИНА ПО КОЙТО УНИКАЛНО РИМИТЕ СА ПОДРЕДЕНИ!

САТААА ,ЗЕМИИИ,ЗЕМИИИ!

ВСИЧКИ СА ВЪОДУШЕВЕНИ!

ЗНАЯТ ОТ КОЙ НАЙ-ДОБРИТЕ РИМИ  СА РЕДЕНИ!!

СЪДБИТЕ НИ СА ОТРЕДЕНИ

vL4K , ПЕСНИТЕ ми - ФЕНОМЕНИ!

Любака Д'Кралски

на кратко vL4K

не е от вида неандерталски,шматко,с чадела в ръка,рапа който правя,БРО,Е РАЙСКИ! ЛИЦЕТО НЕ ЗАД МАСКИ,КРИЯ ГО С ЦАЙСКИ,КУР ЗА БОЙКО,ЗА ДПС,ЗА ВОЗЕЩИТЕ СЕ В КОЛИТЕ - ПОЛИЦАЙСКИ!

ЗА ВСИЧКИ СЦЕНАРИСТИ ПО БАНСКИ

Е ТВА Е ДА ВИ ЕБЪТ  В БГ ПО АМЕРИКАНСКИ!

ДА ГО ДУХА РЕДЪТ, РАПА МИ НЯМА КАК ДА СПРЪТ,ДЪЛГООЧАКВАН Е, КАТО ПЪРИЯТ ДЪЖД МАЙСКИ! ЕДИНСТВЕН АЗ,

ТЕ УЧА ,

КАК,

ДА  СИ ЖИВЕЕШ ЦАРСКИ!!!

ТАКА ЧЕ,ВЕЧЕ МОЖЕ  ,ДА СЕ ОТЪРВЕШ, ОТ ПОГЛЕДА ЗЛОБАРСКИ!