Jump to content
GigaDrinks.com форум

Размяна на аромати

Voden Duh
 Share

Recommended Posts

Здравейте някой случайно да има изостанал аромат Бергамот на FA

Кога го издумка бре, Марто. Събота, ако ще идеш на срещата, ми напомни да донеса да си прелееш.

tapatalked

• 2 years later...

Здравейте,да се включа и аз. Нов съм тук. Имам аромати мега мелон с елементи на разсъждения и нар на фа,ако някой иска ,за тютюневи каквито и да са. Пробвах с плодове но не са моите аромати.За пловдив става въпрос. Първия е до половината, другия е почти цял. А имам и филипинско манго(бие на кокос) до половината.

• 4 months later...

Да съживим малко темата за Пловдив ако някой иска за проба или да разменим аромати имам следните -Tribeca, Max Blend, Andromeda, Castle long ( от него мога да накапя, не го давам целия :) ) и Snickerdoodle Cookies. почти пълни са либсва по около 1 мл. макс.

On 2.06.2017 г. at 11:54 AM, DevilWoW said:

Да съживим малко темата за Пловдив ако някой иска за проба или да разменим аромати имам следните -Tribeca, Max Blend, Andromeda, Castle long ( от него мога да накапя, не го давам целия :) ) и Snickerdoodle Cookies. почти пълни са либсва по около 1 мл. макс.

Дай някакъв телефон за връзка. Имам някои аромати.

• 4 months later...

Виждам, че темата е малко поумряла, но все пак ще постна няколко аромата намиращи се в София, Хиподрума:

- Capella: Golden Pineaplle - около 7-8мл

- Capella: Bubblegum - около 2мл

- Capella: Butter Cream - около 7мл

- Capella: Pina Colada V2 - около 7мл

- Capella: Jelly Candy - около 6мл

- Perfumer's Apprentice: Black Cherry - около 6мл

- Perfumer's Apprentice: Creme de Menthe - около 8мл

Възможно ми е и да ги закарам до магазина на Одрин примерно, ако още правят размени там. Пари не искам, може би за друг аромат!