Jump to content
GigaDrinks.com форум

Recommended Posts

• Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сметката показва 12 ако си с кантал! Какво е на клипа не знам. Прави по малко намотки с.по-тънък проводник

Изпратено от моят HUAWEI BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Хайде да четеш поне какво пиша, моля те ?

По-тънък от 0.44 означава диаметър по-малък от 0.44 (0.40, 0.38, а аз ползвам за този изпарител 0.32@2.5 вътрешен диаметър)

И аз незнам какво е точно, кантали или не. Oт тука съм пазарувал преди на опаковката пише SS 0.44 .И да прави сте аз прочетох и изгледах само позитивните неща за този изпарител,викам си кво толкова една намотка, имам тел , взимам го правя намотка и павкам. Aма явно не съм се информирал достатъчно кое, как. Благодаря за отговорите.

Проводника ти е стомана и то голям диаметър.
Вземи си Кантал 0.32-0.36 и работата ще заспи.
Ти не си стигнал до работата на изпарителя, за да говориш за положителни и отрицателни характеристики.
Ползвай калкулаторите за намотки като си наясно какво искаш да получиш.
Все пак това е rebuildable atomizer. Получаваш това, което ти сам си направил.

На 5/17/2016 at 19:22, dgrozev1 написа:

Съпротивлението трябва да ти играе от пина отдолу болчето, или горе от винтчетата на намотката, или друга слаба връзка . Не е от друго. Колкото до въздуха си МТЛ изпарител предимно, тъй че може и да не ти хареса.

кой да чете....

Пробвах със доста повече и по-малко вече къде почва да накапва отвънка, интересното е че памука е ок ама намотката гори. Изпарявам на 13-14w на 7-8 врътки със повече и по-малко памук, caмо намотката гори.

Много нагар много нещо. При мен така става над 100 мл прекарани. Течността ти май е тъмна та от там може да става така. Има някои дето цапат много бързо намотките. Пробвай с чиста база как ще е.